WPSApp

Android WPS Kontolcüsü
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3MB
  • Version 1.5.10
  • Dil İngilizce
  • Firma TheMauSoft
WPS destekli modemler ile bağlantı kurmanıza yardımcı olacak bu uygulama içerisinde üç farklı bağlantı seçeneği ile birlikte geliyor. Rootlu ve Rootsuz çalışan uygulama Ücretsiz olarak markette yerini alıyor.

WPSApp Yeni nesil modemlerin WPS özelliğini kullanmak için aracı olan bir Android uygulamasıdır. Uygulama sayesinde modeminizi WPS yani kolay bağlantı modülünü kullanabilir hale getiriyor, uzun şifreler yerine sadece sayılardan oluşan kısa şifreler ile bağlantı kurabilirsiniz. Modem güvenliği için uzun ve karışık şifrelerin aksine kısa şifreler sunar. WPS'i bazı telefonlarda wi-fi menüsünde görememek mümkün, ancak bu özelliği aktif etmenin kısa yolu ise WPSApp uygulamasını indirip ve ister rootsuz ister iseniz rootlu şekilde kullanabilirsiniz. Her iki türde farklı seçenekler ile çalışmaktadır.

Bağlandığınız modemlerin verilerini aklında tutarak şifreleri kayıt altına alıp bir sonraki bağlantınızı hızlı ve kolay şekilde yapmanızı sağlayan uygulama ile isterseniz el ile PİN girişi yapabilirsiniz. Bağlantı yapmak istediğiniz modemlerin WPS durumunu görüntüleyebilir ve WPS modülünün açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Kullanım amacı olarak teknolojinin hızla gelişmesine yetişemeyen insanlar için karmaşık şifreler yerine tek tuş ile wi-fi bağlantısını sağlar ve sorunsuz şekilde cihazın internete çıkarır.

 

Daha Fazla Göster
WPSApp indir